Novinky

IBX SYSTÉM

28.12.2019

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek - IBX a IBX Repair.

PLATBY KARTOU

05.12.2019

Aktuálně je možné u nás na studiu platit kartou! Už žádný spěch kvůli výběru hotovosti z bankomatu nebo složité zadávání příkazu k úhradě

Dovolte mi představit nové studio na Svážné 16, kde o vás budu pečovat já (nehty, řasy) a můj nový kolega Pavel Straka (masáže). Přijďte si k nám odpočinout a vypít šálek kávy v příjemném prostředí.

Glamour lashes

31.03.2019

Revoluční metoda 2-8 ultratenkých řas. Maximální objem, jemnost a přirozenost prodloužených řas. Vytvořením vějíře o počtu 2-3 řasy, který se umístí na přírodní řasu, se odvíjí výraznost. Pokud má klientka méně řas, je aplikace jemná a přirozená. Pokud má klientka husté přírodní řasy, můžeme dosáhnout objemu jako u volume.

CND Shellac

29.10.2018

Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

Lash Lifting a Lash Botox je revoluční a oblíbená procedura. Jedná se o velmi jemnou trvalou na řasy, která dokáže vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy jsou ihned po aplikaci natočené, černé, až o 60% silnější a regenerované.