Novinky

IBX SYSTÉM

28.12.2019

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek - IBX a IBX Repair.

PLATBY KARTOU

05.12.2019

Aktuálně je možné u nás na studiu platit kartou! Už žádný spěch kvůli výběru hotovosti z bankomatu nebo složité zadávání příkazu k úhradě

Glamour lashes

31.03.2019

Revoluční metoda 2-8 ultratenkých řas. Maximální objem, jemnost a přirozenost prodloužených řas. Vytvořením vějíře o počtu 2-3 řasy, který se umístí na přírodní řasu, se odvíjí výraznost. Pokud má klientka méně řas, je aplikace jemná a přirozená. Pokud má klientka husté přírodní řasy, můžeme dosáhnout objemu jako u volume.

Dovolte mi představit nové studio na Svážné 16, kde o vás budu pečovat já (nehty, řasy) a můj nový kolega Pavel Straka (masáže). Přijďte si k nám odpočinout a vypít šálek kávy v příjemném prostředí.

CND Shellac

29.10.2018

Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

Lash Lifting a Lash Botox je revoluční a oblíbená procedura. Jedná se o velmi jemnou trvalou na řasy, která dokáže vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy jsou ihned po aplikaci natočené, černé, až o 60% silnější a regenerované.