Všeobecné podmínky

1. Cena za službu je podle aktuálního platného ceníku, který je dostupný na provozovně Svážná 16, Brno 63400 nebo na facebookových stránkách Ell-nails.

2. Poskytovatel služby Eliška Haratyková si vyhrazuje změnu termínu v případě nemoci nebo jiné mimořádné události, kdy o zrušení termínu informuje klientku a nabídne jiný dostupný termín.

3. Samotnou rezervací termínu dáváte souhlas poskytovateli Eliška Haratyková ke zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen "GDPR") - v souladu s čl. 12 a čl. 13 GDPR

4. Zrušit nebo změnit termín je možné 12hod. předem. V opačném případě bude účtována pokuta ve výši 50% ušlého zisku. Po uhrazení částky lze domluvit další termín.

5. Poukazy není možné vyměnit za finanční hotovost. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho zakoupení.

6.  Poskytovatel služby Eliška Haratyková si vyhrazuje právo odmítnout klientku s následujícími onemocněními: infekční, akutně zánětlivá nebo jiná horečnatá onemocnění.

7. Kontraindikace permanentních řas: užívání antibiotik, psychofarmaka, infekční onemocnění (virová hepatitida, různé virozy, ale i banální rýma), onemocnění štítné žlázy, těhotenství