CND Shellac

29.10.2018

Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

CND Shellac je moderní způsob dekorativní úpravy nehtů, který lze jednoznačně doporučit.
Před nanášením Shellacu se nehty neobrušují ani nepilují. Speciální složení a schnutí v UV lampě zaručuje nejen snadnou aplikaci, ale i dlouhou odolnost. Shellac je mnohem odolnější než klasický lak na nehty a navíc zůstává po celou dobu nádherně lesklý. Shellac nehty zpevňuje, ale zároveň neomezuje jejich růst. Neuvěřitelně jednoduché je i jeho případné odstranění.


Metoda CND Shellac je zcela bezprašná a hypoalergení, na rozdíl od běžných laků neobsahuje žádné formaldehydy, toluen nebo fosfáty. Plísně, které se často projeví po aplikaci gelových nehtů se v tomto případě neobjevují.
Vzhledem k zpevňujícím účinkům Shellacu je tato metoda velmi vhodná pro ženy se slabými nehty, protože ty po celou dobu aplikace Shellacu stále rostou a nehrozí jejich zlomení!
V případě odstranění Shellacu se nepoužívají žádné nešetrné odstraňovače laku. Nehty se jemně zabalí do speciálních polštářků s acetonem a za 10 minut jsou zcela čisté. Případné vysušení kůže okolo nehtu se rychle vyřeší kapkou vyživujícího olejíčku.

Nehty s naneseným Shellacem nepilujte! Vrstva by se narušila a na krajích mohla začít odlupovat.
Kůži nehtového lůžka pravidelně promazávejte a vyživujte olejíčky nebo krémy. Díky tomu vám pod Shellacem porostou kvalitní a pevné nehty.